İmamoğlu Paşa Hotel, Kayseri Kocasinan bölgesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık olarak 1 kilometre uzaklıktadır ve sigara içilen ve içilmeyen olmak üzere toplam 35 oda bulunmaktadır. Oda kahvaltı konsepti açık büfe olarak hizmet vermektedir. İmamoğlu Paşa Hotel, özel etkinlikleriniz ve toplantılarınızda kullanabileceğiniz toplantı salonu bulunmaktadır.

İmamoğlu Paşa Hotel, 21 adet standart ve 14 adet geniş olmak üzere toplamda 35 oda bulunmaktadır. Sigara içilen ve içilmeyen (5 oda) olmak üzere hizmet verilen odalarımızın tamamında telefon, minibar, elektronik kasa, kablosuz ve kablolu internet, tv, lcd tv, saç kurutma makinesi, banyo buklet malzemeleri, merkezi ısıtma soğutma sistemi, makyaj aynası, çay kahve ve su ikram büfesi bulunmaktadır. Kalabalık olarak konaklayabileceğiniz konforlu oda imkanları bulunmaktadır.

İmamoğlu Paşa Hotel, açık büfe oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Öğle ve akşam yemekleri tesisimizin kapalı restoranında A'la Carte olarak servis edilmektedir. Öğle ve akşam yemeklerde misafirlerini geleneksel Türk ve Dünya mutfağının seçkin yemekleriyle buluşturuyor.

Merkezi konumda yer alan tesis birçok tarihi ve kültürel mekanlara yakın konumuyla ilgi çekmektedir. Bu mekanlara kolaylıkla şehir içi ulaşım araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca tesiste özel etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz kendinize çalışma ortamı kurabileceğiniz toplantı salonu bulunmaktadır.

İmamoğlu Paşa Hotel iş ve diğer faaliyetleriniz için çalışma ortamı sunarak özel etkinlikleriniz ve toplantılarınızda kullanabileceğiniz toplantı salonu bulunmaktadır.